Ozonla Dezenfeksiyon

Ulv Dezenfektan Cihazıyla Temizlik

Ulv Dezenfektan Cihazıyla Temizlik

ULV sistemleriyle temizlik işlemleri, birbirinden farklı mekanlarda derinlemesine temizlik olanağı sunan bir hizmettir. ULV cihazları yardımıyla görünen ve görünmeyen kirlerin derinlemesine temizlenmesi sağlanarak oldukça hijyenik bir ortama kavuşulmaktadır. ULV dezenfekte cihazları, diğer temizlik hizmetlerinden farklı olarak daha detaylı temizliğin yapılma fırsatını sunmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar yardımıyla küçük temizliklerden genel temizliğe kadar hemen her alanda derinlemesine temizlik yapılabilmektedir. İş yerlerinde ya da spor salonlarında geniş alanların kısa sürede temizlenmesini sağlayan ULV dezenfekte cihazlar sayesinde, uzun süreli hijyen ortamları da sunulmaktadır. Yapılan genel temizliklerin akabinde kısa sürede kirlenme oluşurken, ULV dezenfektan cihazı ile yapılan temizliklerin uzun süre korunduğu bilinmektedir. Dezenfekte Cihazı ile Geniş Alanlarınızı Derinlemesine Temizleyin! Dezenfekte cihazı kullanılarak yapılan temizliklerin sunmuş olduğu avantajlar beraberinde zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Geniş alanlarda verilen dezenfekte hizmeti sayesinde derinlemesine temizlik yapmak için uzun vakitlere ihtiyaç duyulmamaktadır. Etkin temizlik teknolojisi ile kullanılan dezenfekten cihazı sayesinde oldukça kısa sürede hijyenik ortamlara kavuşulmaktadır. Kapalı spor salonlarında, fabrikalarda, atölyelerde, evlerde, okullarda, hastanelerde, toplu taşıma alanlarında birden fazla insanın bir arada yaşadığı ortamlarda temizliğin kısa sürede yapılması mümkün olmamaktadır. Fakat dezenfekte işlemi sayesinde herhangi bir aksama olmadan kısa süre içerisinde temizlik yapılabilmektedir. Farklı sektörlerde tercih edilen dezenfekte işlemlerinde birden fazla cihaz çeşidi kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanımı ise mekanın büyüklüğüne ya da müşterilerimizin taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Fakat her cihazda belirlenen ortak politika kısa sürede derinlemesine temizlik olarak bilinmektedir.

ozonla dezenfeksiyon hizmeti

Dezenfekte Hizmetlerinde En Etkili Cihaz Seçimi
 

Dezenfekte işlemlerinde yapılacak olan temizleme süreçlerine göre üç farklı ortam dezenfektan cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlarda uzman personellerimizin en iyi hizmeti verebilmesi için cihaz tercihi yapılabilmektedir. Buharlı, püskürtmeli ve sisli olarak bilinen bu cihazların her biri kullanım amacı itibariyle derin temizlik sağlamaktadır. Buharlı dezenfekte cihazı çevre dostu bir cihaz olarak bilinmekle beraber temizlik işlemleri esnasında farklı ortamlara zarar vermeden hijyen ortamını sağlayabilmektedir. Bu nedenle yalnızca temizlik işlemleri değil çevre için duyarlı bir işlem de yapılmış olmaktadır. Buharlı cihazlarda, su tasarruf olanağı sunulmaktadır. Cihaz içerisine eklenen suyun, normal temizlik yönteminden çok daha az miktarda kullanılması sağlanırken, diğer yöntemlerden daha etkili bir biçimde temizlik de sağlanabilmektedir. Cihazlarda su buhara dönüştürerek işlendiği için temizleme işleminde derinlemesine işlem yapılmaktadır. Cihazlar içerisinde püskürtmeli dezenfektan cihazı tercih edilmesi halinde de daha geniş alanlarda derinlemesine temizlik sağlanabilmektedir. Bu temizlik özellikle caddelerde ya da büyük salonlarda kullanıldığında hiçbir temas olmadan hızlı bir şekilde hijyen ortamı sağlanabilmektedir.

Sisleme Dezenfektan Cihazları ile Derinlemesine Temizlik
 

Sisleme yöntemi ile dezenfekte edilmesini sağlayan sisleme dezenfektan cihazı ULV olarak da adlandırılan bir cihazdır. Salgın ve bulaşıcı hastalıkların gündemde olduğu günlerde oldukça etkili bir temizleme yöntemi olarak tercih edilmektedir. Ortamdaki görünen kirlerin yok edilmesini sağlayan cihaz ile beraberinde görünmeyen virüs, bakteri ve haşerelerin de giderilmesi sağlanabilmektedir. Bu sayede toplu yaşanan ortamların en iyi hijyen kalitesine ulaşması sağlanabilmektedir. Sisleme dezenfektan cihazının kullanımında ortama sis tanecikleri salındığında, bu sis taneciklerine yapışan yabancı maddelerin yok edilmesi sağlanan bir sistem uygulanabilmektedir. Bu uygulama, herhangi bir temas da içermediği için oldukça hijyenin en iyi seviyede tutulması amaçlanmaktadır. Sisleme cihazı içerisinde aerosol kullanıldığı için görünmeyen virüs ve bakterilerin giderilmesi mümkün olmaktadır. Bu madde oldukça derinlemesine temizlik sağladığı gibi en küçük boylardaki bakterilere de teması mümkün kılmaktadır.

dezenfektan hizmeti

Yüksek Kalite ULV Cihazları ile Bulaşıcı Hastalıklardan Korunun!
 

ULV cihazlarının kullanılması sayesinde sosyal mekanlarda derinlemesine temizlik sağlandığı için bulaşıcı hastalıkların bulaşma riski de minimum seviyeye inmektedir. Özellikle büyük şehirlerde kalabalık nüfusların sağlığının korunması için bu temizleme işlemleri oldukça önemlidir. Virüs temizliği anlamında da tercih edilmekte olan bu cihazların genel temizliği de sağlaması nedeniyle tercih edildiği bilinmektedir. Ortamda bulunan virüslerin giderilmesine yönelik detaylı bir dezenfektan işlemi yapılabilmektedir. Kapalı spor salonları, toplu taşıma araçları başta olmakta üzere ULV dezenfeksiyon cihazı İstanbul içerisinde de pek çok yerde tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık kişilerin bulunduğu alanlarda, belediye binalarında da yapılan dezenfektan işlemlerinde ULV cihazı tercih edilmektedir. Büyük şehirlerin yanı sıra salgın riski bulunan küçük şehirlerde de kamusal alanlarda dezenfektan işlemlerinin yapılması gerekli görülmektedir. AVM açılışları ile birlikte müşteri memnuniyetinin ve güvenilirliğinin sağlanması açısından dezenfektan işlemlerine önem verilmesi gerekmektedir.

Nitelikli Dezenfekte İşlemleri
 

Büyük şehirler içerisinde olan İstanbul'da salgın önlemlerine karşı düzenli dezenfektan işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Salgının yayılımını önlemek üzere virüs dezenfekte işlemleri genel temizlik ile birlikte yapılmalıdır. Su ve sabun ile yapılan temizliklerin mekan içerisindeki virüslerin temizlenmesine yeterli olmaması nedeniyle detaylı ve derinlemesine hijyen sağlayan ortam dezenfektan cihazı kullanımlarına başvurulması gerekmektedir. Bulunduğunuz bölge içerisinde oldukça farklı alanlarda bu cihazlar ile dezenfekte işlemleri yapıldığı bilinmektedir. Mağazalarda, atölyelerde ya da fabrikalarda çalışanların yakın temasta bulunduğu hemen her alanda ULV dezenfeksiyon cihazı İzmir hizmetlerimize başvurmaları yeterli olmaktadır. Firmamız bünyesinde yürütülmekte olan dezenfekte işlemlerinde alanında uzman personeller ile korunmalı olarak temizlik işlemleri yapılabilmektedir. Gerekli koruma kıyafetlerini giyen personellerimizin işlerini kısa sürede ve etkin bir biçimde gerçekleştirmeleri nedeniyle müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

ozonlama uygulaması

Kapalı Alanlar ULV Dezenfekte Cihazı ile Güvende!
 

Virüs yayılımının artış göstermesi ile birlikte gündeme gelen dezenfekte cihazlarının seçimleri mekanlara göre değişiklik göstermektedir. Dezenfekte cihazları içerisinde ULV dezenfekte olarak bilinen işlem hemen her yere uygun olduğu için tercih edilmektedir. Temizleme işlemlerinde bu cihazların tercih edilmesi, genellikle görünmeyen ya da ulaşılamayan yerlerin de temizlenmesine yönelik olmaktadır. Genel temizlik sürecinde görünen her şeyin temizlenmesi sağlansa da virüslerin görünmeyen noktalarda da yaşaması nedeniyle yetersiz kalabilmektedir. ULV dezenfeksiyon cihazı Ankara tercihleri devlet dairelerinden alışveriş merkezlerine kadar hemen her yerde kullanıma uygun olmaktadır. Bunun yanı sıra kişisel tercihlere bağlı olarak evlerde de aynı cihazlar ile temizlik işlemleri yapılabilmektedir. Firmamızda yapılmakta olan temizleme hizmetlerinde öncelikli olarak en etkili ve derinlemesine temizliğin yapılması sağlanmaktadır. Bu temizlik işlemlerinde aynı zamanda kendilerini ve müşterilerimizi de güvenliğe alarak en uygun yöntemler tercih edilmektedir.

Hesaplı Fiyatlarla Derinlemesine Temizlik
 

Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı dezenfekte çalışmalarında farklı cihazlarla, farklı şekillerde çalışma yapılabilmektedir. Hizmet vermekten önce mekanın büyüklüğü ve temizliğin hangi amaçla istendiğine yönelik ön görüşme yapıldıktan sonra istenen sonuçların alınması sağlanmaktadır. Müşteri odaklı yürütülen hizmetlerimiz içerisinde personel tercihleri de oldukça önemlidir. Personellerimiz, dezenfekte işlemlerinde profesyonel oldukları için mekana göre değişmiş olsa da ortalama 40 dakika içerisinde hızlı ve derinlemesine bir temizlik yapabilmektedirler. Yapılacak olan dezenfekte işlemlerine göre dezenfeksiyon cihazı fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Her cihaz, çalışma prensibi göz önünde bulundurulduğunda farklı hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra cihazların dışarıdan alınması ya da parça ücretleri de göz önünde bulundurulduğunda farklı tutarlar oluşmaktadır. Fakat genel prensibimiz en ekonomik fiyata en etkili hizmeti vermek olarak sürmektedir.

 

ULV Sistemleriyle Temizlik Resimlerimiz;

 

BizeYazın

Web Tasarım

Web Tasarım