Ozonla Dezenfeksiyon

Ozonla Dezenfeksiyon

Ozonla Dezenfeksiyon

Ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon hizmetlerimiz, yüzeysel bir temizlik olmaktan ziyade derinlemesine ve köklü bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz kapsamında özel enjektörler ile birlikte hava içerisindeki zararlı maddelerin ozon gazına yapışarak yok edilmesi sağlanmaktadır. Dezenfeksiyon işlemleri içerisinde kullanılmakta olan enjektörlerin kullanım tekniği içerisinde oksijenin dikkatli bir biçimde ozona dönüştürülmesi sağlanmaktadır. Dönüştürülen ozon tekrar havaya salındığında havada mevcut bulunan tüm virüs ve bakteriler ozona yapışmakta ve yaklaşık on saniye içerisinde tamamen yok olmaktadır. Ozonun virüs ve bakterileri yok etmesi ile birlikte saf olarak kalan oksijenli suyun havaya tekrar salınması sayesinde, solunum anlamında kalite arttırılmaktadır. Bu şekilde hijyen ortamı sağlanırken, yaşam kalitesi de yükselmektedir. Ozonla dezenfeksiyon işlemleri evlerde, iş yerlerinde, araçlarda veya açık alanlarda uygulanabilen bir işlem olarak bilinmektedir. Her uygulamanın farklı uygulama biçimleri ve farklı süreler ile gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Dezenfekte İşlemleri İle Virüslerden Korunun
 

Ozon dezenfeksiyon işlemleri, görünmeyen virüslerin ve bakterilerin yok edilmesi için en etkili çözüm olarak bilinir. Toplu yaşam alanlarında, farklı kişilerin teması nedeniyle ortamda bulunan virüslerin genel temizlik ile derinlemesine temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Virüs derin ve görünmeyen yerlerde saklanabilen bir canlıdır. Bu nedenle ortamın tam dezenfektesinin sağlanabilmesi için ozon gazı kullanılması oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Dezenfekte edilen mekanlarda uzun süre virüsün yerleşmesi de engellenmiş olmaktadır. Ev içerisinde de mevcut hijyenin korunabilmesi için dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. Ozonla yapılan dezenfekte işlemleri, evin eşyalarında bulunan farklı bakterilerin ya da haşerelerin de giderilmesini sağlayan bit yöntem olarak bilinmektedir. Ozon dezenfeksiyon cihazı teknik kullanım özellikleri sayesinde kimyasal farklı bir ürün kullanımına gerek kalmadan oldukça etkili bir temizlik işlemi yürütülmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede hem daha ferah bir koku sağlanmakta hem de beraberinde hijyen ortamı korunmaktadır. Cihaz içerisinde yenilenen havanın yeniden ortama salınması ile birlikte virüslerin yeniden ortaya çıkması gibi bir risk oluşmamaktadır. Fakat genel temizlik işlemlerinde virüslerin tamamen yok edilememesi gibi bir risk durumu mevcuttur. Bu nedenle ozon dezenfekte işlemlerinin daha etkili sonuçlar verdiği bilinmektedir.

ozonla dezenfeksiyon

Ozon Sterilizasyon Uygulaması İle Sürdürülebilir Hijyen Ortamı
 

Dezenfekte işlemlerinin desteklenmesine yönelik yapılmakta olan sterilizasyon uygulaması sayesinde temizlenmekte olan mekanların önleyici çalışması da yapılmış olmaktadır. Temizlenen ortamlarda yeniden bakteri ve virüs oluşumu bu uygulama ile uzun süreli olarak önlenmiş olmaktadır. Ozon dezenfeksiyon sistemleri ile birlikte yapılmakta olan sterilize işlemleri hemen her mekanda uygulanması için kullanılabilir özelliktedir. Sterilizasyon uygulamaları, dezenfekte cihazları ile birlikte uygulanabilmektedir. Sterile edilmiş bir ortamda sağlıklı solunum olanağı da sunulmuş olmaktadır. Özellikle solunum yolunda oluşan problemler nedeniyle meydana gelen hastalıkların önlenebilmesi için havanın da daha sağlıklı bir biçimde dolaşıma girmesi sağlanmaktadır. Sterilizasyon uygulamaları, hemen her eşya için de uygulanabilir bir yöntem olarak bilinmektedir. Özellikle toplu yaşam alanları içerisinde ya da kamusal alanlarda yapılan dezenfekte işlemlerinin kalıcı hale gelmesi sağlanmaktadır. Dezenfekte ve sterile uygulamalarında farklı cihaz ve tekniklerin de uygulandığı bilinmektedir. Fakat ozon içerikli bir uygulama, ozon gazının etkili özellikleri sayesinde güven vermektedir. Öte yandan kimyasal farklı bir içerik barındırmaması nedeniyle risk de oluşturmamaktadır.

Ozon Sterilizasyon

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Kalıcı Temizlik
 

Kaliteli hizmet anlayışımız içerisinde ozon ile dezenfeksiyon uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar dahilinde virüslerin ve bakterilerin en yüksek düzeyde yok edilmesi sağlandığı için müşteri memnuniyetleri de sağlanmış olmaktadır. Dezenfeksiyon işlemlerimiz içerisinde kaliteli bir hizmet verebilmek için aynı zamanda etkin cihazlar ve alanında uzman personeller ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu sayede sunmuş olduğumuz hizmetin en iyi sonuçları verebilmesi sağlanmaktadır. Ozon dezenfekte işlemlerimiz için gerekli görülen cihazların, mekan için en uygun olanı seçilecek şekilde uygulandığı bilinmektedir. Fakat hemen her cihaz için uygulama tekniği aynı olduğu için sonuçlar da aynı şekilde alınabilmektedir. Dezenfekte uygulamalarımız yalnızca virüs ve bakterilere yönelik değil aynı zamanda tüm olumsuz partiküllerin yok edilmesini sağlayacak şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle farklı amaçlarla uygulandığında da istenen sonuçlata ulaşılmasını sağlayan bir uygulama olarak bilinmektedir. Firmamız kapsamında yürütülmekte olan her uygulama için müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu nedenle en iyi sonuçların alınılacağı uygulamalar teknik olarak tespit edildikten sonra cihaz tercihlerimiz de profesyonel olarak yapılmaktadır.

Ozonla kalıcı temizlik

Dezenfekte Edilmiş Hava ile Sağlığınıza Yeniden Kavuşun!
 

Ozon makinesi ile dezenfeksiyon işlemlerinin sonuçları olarak sağlık problemlerinden kurtulmak da mümkün olmaktadır. Bu problemler solunum yolu hastalıkları olmanın yanı sıra beraberinde kronik pek çok hastalığı da kapsamaktadır. Temiz havanın olduğu ortamlarda, kaliteli nefes almak mümkün olduğu için bu sayede kronik yorgunluk ve psikolojik hastalıkların da giderilmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle yapılmakta olan dezenfekte işlemlerinin yanı sıra sağlıklı yaşama da kavuşulmaktadır. Oksijenin hayatımızda önemli bir etkisi olduğu göz önünde bulundurulduğunda, kapalı alanlarda da en yüksek oksijen oranı ile yaşamın sürdürülmesini amaçlayan bu uygulamamız dahilinde her yaş gurubu için destekleyici bir hizmet olarak bilinmektedir. Dezenfekte işlemlerimiz içerisinde ozon gazı ile dezenfeksiyon en etkili hava sirkülasyonunu sağlayan yöntem olduğu için tercih edilmektedir. Mevcut oksijenin sağlıklı bir hale getirilmesini sağlayan teknik cihazlarımız aracılığıyla uzun süreli kaliteli solunum sağlanabilmektedir.

Dezenfekte Hizmeti
 

Dezenfekte İşlemlerinizde Zamandan ve Paradan Tasarruf Sağlayın Ozon dezenfekte makinesi, etkili bir yöntem olarak bilinmekle beraber aynı zamanda diğer yöntemlerden daha hızlı bir dezenfekte uygulaması olarak bilinmektedir. Ayrıca uzun süre etkili bir yöntem olduğu için yıl içerisinde daha az sayıda dezenfekte yapılacağı için ekonomik anlamda da hesaplı bir uygulama olarak tercih edilmektedir. Dezenfekte işlemlerinde tek sefere mahsus olarak kalıcı çözüm elde etmek mümkün olmamaktadır. Fakat ozon ile temizlik uygulaması sayesinde mevcut virüs ve bakterilerin en üst düzeyde yok edilmesi sağlandığı için müşteri memnuniyeti sunan bir uygulama olarak bilinmektedir.

Farklı Mekanlarda Eşit Düzeyde Dezenfekte Uygulaması
 

Ozon ile uygulanan dezenfekte işlemleri yalnızca iş yerleri ve ev için değil araç içi temizlik için de tercih edilebilir bir uygulama olarak bilinmektedir. Ozonla araç dezenfeksiyon işlemlerinde aracın genel anlamda iç temizliğinin yanı sıra, koltuk ve aksesuar temizliği de yapılabilmektedir. Ozon ile yapılan temizlik sayesinde araç içerisinde hijyenik bir ortam oluşturmanın yanı sıra, araca yerleşmiş olan kötü kokuların da giderilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede aracın ilk günkü kalitesine ulaşılması mümkün olmaktadır. Ozonla dezenfeksiyon uygulaması araç içi bakımda düzenli olarak tercih edilmesi halinde kalıcı bir hijyen ortamının sağlanması mümkün olmaktadır. Bu nedenle araç temizliğinde ya da koltuk temizliğinde tercihler ozon dezenfeksiyonu uygulaması yönünde olmaktadır. Araç içerisinde yapılmakta olan bu uygulamanın uzun süreli olarak koruyucu bir etki sunması nedeniyle aynı zamanda ekonomik olduğu da bilinmektedir. Ozon gazı, uzun süreli olarak araç içerisinde kötü koku oluşumunu engelleyeceği için dezenfekte uygulamalarının uzun aralıklarla yapılmasına olanak sunmaktadır. Ozonla dezenfeksiyon fiyat değerlendirmesinin de bu yönde olması halinde diğer genel temizlik yöntemlerine nazaran daha ekonomik olduğu bilinmektedir. Fiyat performans yönünde de müşterilerimiz nazarında olumlu geri bildirimlerin alındığı bir uygulama olarak bilinmektedir.

 

Ozonla Dezenfeksiyon Resimlerimiz;

 

BizeYazın

Web Tasarım

Web Tasarım