Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Tüm ortamlarda rahatlıkla uygulanabilen ozonlama hizmeti özetle ortamın virüs & bakteriden kurtulmasını sağlamak ve ortamın kokmasını sağlayan bakterilerin yok etmeye yönelik yapılan hizmettir. Kötü kokulara maruz kalan tüm ortamlara ozonla yapılan temizlik kokuya neden olan bakterilerin yok olmasını sağlıyor. Rutubet, ve nemden kaynaklanan eşyalarınıza nüfuz etmiş kokuları ozonla temizleyerek yok ediyoruz. Bu temizlik sayesinde nemden ve rutubetten oluşan küf, mantar, mayalar yok edilmekte temizlediğimiz alan eski kokusuna siz de sağlığınıza kavuşmaktasınız. Ozonla temizlenen yerlerde yaşamak kişiye ferahlık ve zindelik sağlamaktadır.

Özellikle alerjik bronşit, astım hastaları açısından yeterli oksijen ve nefes alma rahatlığı sağlaması açısından da önemlidir. Sigara, alkol, boya, hayvan, kömür, medikal, yangın, halı, lağım, küf, yemek, yanık yemek, soğan, sarımsak, çöp, leş, yağ, et, tavuk ve balık vb. kokuların sindiği alanları ve kokulardan oluşan rahatsızlıklar için bire bir çözüm sunmaktayız. Ozon cihazları yapılan  işlemler, hem kolay bir işlemdir hem de kısa süre içinde sağlıklı sonuçlar vermektedir. Mekanlarda oluşan kötü kokuların başında nem ve rutubet gelmekle birlikte nemin çevredekilere verdiği zararları da bertaraf etmesi dikkate değerdir.

Özellikle tuvaletler kanalizasyon gider borularında oluşan sızıntılar mekanlarda kalıcı kokuların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu kokuları birtakım koku gidericiler ya da parfümlerle gidermek çözüm olmayabilir ve kalıcı bir çare değildir. Temizlik yaparken kullanılan kimyasallar bir çözüm gibi görünse de  bu kimyasalların zararları ve geride bırakacakları artıkların oluşturacağı zararlar göz ardı edilmemelidir. Ozon uzman ellerde temizlik, koku giderme ve bakliyatların saklanması açısında doğru bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Ancak yeterli miktarda ve doğru kullanılmadığı durumlarda sakıncalıdır. O halde işi uzmanına bırakın...

Web Tasarım

Web Tasarım